حیله گر سواری ماشین خیابان آتش نشانی

حیله گر: سواری ماشین خیابان آتش نشانی عملیات پایتخت آتش نشانی خودروی سواری برخورد زنجیره ای

گت بلاگز فرهنگی هنری قهرمان پروری و هیجان , نیاز کودک امروز

خواسته‌های کودکان و نوجوانان امروز بیش از هر چیز باید در فیلم‌ها گنجانده شود.

قهرمان پروری و هیجان , نیاز کودک امروز

محمد احمدی تهیه کننده سینما راجع به مطالبات کودکان و نوجوانان امروز نسبت به محتوای فیلم های حوزه کودک در گفت وگو با خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ گفت: جهت اینکه بتوانیم مطالبات این قشر از جامعه را در فیلم ها بگنجانیم باید خودمان را جای آنها قرار داده و بعد از بررسی خواسته هایشان، این نیازها را در محتوا و قصه فیلم قرار دهیم.
وی افزود: سلیقه، ذائقه، علاقه و ریتم فرزند های امروز با دهه های ما تفاوت بسیاری دارد که حتما باید در همه ابعاد فیلمسازی از آنها بهره برد تا باعث جذب آنها شود.

عبارات مهم : سینما

وی اضافه کرد: ولی یک مقوله کلی تر، ارائه قصه خوب و ایجاد هیجان و گنجاندن قهرمان در آثار هست، قهرمانی که فرزند ها خودشان را در آن ببینند و همذات پنداری کنند.
این تهیه کننده در خصوص اهمیت برگزاری جشنواره کودک و نوجوان بیان کرد: قطعا هر جشنواره ای در هر جایی برگزار می شود می تواند انگیزه فیلمسازان را جهت حضور در آن زیاد و پررنگ تر کند و با یک برنامه ریزی درازمدت و هدفدار به سیاست گذاری آن جهت بدهد.
این تهیه کننده با اشاره به اینکه تولید انیمیشن باید در دستور کار قرار بگیرد، اظهار داشت: تولید انیمیشن در سطح گسترده تر به طور قطع عواقب مثبتی به دنبال خواهد داشت البته باید به فرهنگ و نگاه فرزند های ما هم نزدیک باشد، در این راستا خوشبختانه قصه ها، تاریخ و شخصیت های غنی و دوست داشتنی داریم که می توان عالی ترین بهره را از آن ها برد.
احمدی خاطرنشان کرد: جهت تولید فیلم های رئال و انیمیشن کودک و نوجوان باید اهمیت بیشتری قائل شد، سرمایه گذاری کرد، دقت و وقت بیشتری گذاشت و با علاقه و علاقه و تکنیک روز پیش رفت تا مخاطبان این حوزه را، بیش از پیش جذب کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سینما | فرزند | قهرمان | انیمیشن | تهیه کننده | فیلم کودک | سینمای کودک | انیمیشن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog