حیله گر سواری ماشین خیابان آتش نشانی

حیله گر: سواری ماشین خیابان آتش نشانی عملیات پایتخت آتش نشانی خودروی سواری برخورد زنجیره ای

گت بلاگز اجتماعی 2 سرنشین در اتاقک متلاشی شده است محبوس شدند ، تصادف زنجیره ای زانتیا با 4 خودروی سواری در خیابان دماوند

برخورد شدید ماشین سواری با گاردریل و چهار دستگاه ماشین دیگر موجب مصدومیت دو مرد جوان شد.

2 سرنشین در اتاقک متلاشی شده است محبوس شدند ، تصادف زنجیره ای زانتیا با 4 خودروی سواری در خیابان دماوند

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان، با اعلام این اتفاق به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 19 با هماهنگی ستاد فرماندهی شرکت آتش نشانی تهران، ساعت 22:39 شب گذشته به خیابان دماوند، حوالی ایستگاه داریوش اعزام شدند.
یداله مددی افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در این باره گفت: یک دستگاه ماشین سواری زانتیا با دو نفر سرنشین به علت نامشخصی از مسیر مهم خارج شده است و بعد از برخورد با گاردریل وسط خیابان با چهار دستگاه ماشین سواری دیگر برخورد کرده و واژگون شد.
وی در ادامه افزود: نیروهای آتش نشانی بعد از راه اندازی علائم هشدار دهنده در اطراف محل اتفاق و قطع جریان برق خودرو، با استفاده از تجهیزات مخصوص مشغول برطرف نشتی بنزین این وسیله نقلیه شدند.
افسر آماده منطقه شش عملیات بیان کرد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص هیدرولیکی بدنه ماشین سواری را برش داده و دو نفر سرنشین جوان این وسیله نقلیه که دچار مصدومیت شده است بودند را از اتاقک در هم پیچیده ماشین خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
مددی در آخر گفت: آتش نشانان بعد از بازگرداندن ماشین سواری زانتیا به حالت اولیه با کمک جرثقیل و انتقال چهار ماشین سواری دیگر به حاشیه امن خیابان، محل اتفاق را جهت بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: سواری | ماشین | خیابان | آتش نشانی | عملیات پایتخت | آتش نشانی | خودروی سواری | برخورد زنجیره ای

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog